ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7394523
nr 739 4523
med ljushållare, 1800-tal, höjd: 81
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 februari 2012
kl 18:25:31
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr